Auction 48 July auction
Jul 14, 2021
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS), Italy

Wednesday july 14 2020, 2 pm CEST

LOT 6:

Giovanni Muzzioli (1854–1894)

Giovanni Muzzioli (Modena 1854–1894)
Scena ...

1,200
€200 - €1,200

Scena pompeiana
Olio su tela
Firmato
Misure 23,5x33 cm