מכירה פומבית 21
Errico Casa d'aste
צור קשר עם בית המכירות
28.5.22
Via S.M. Costantinopoli, 76 - NAPOLI, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Sabato 28 maggio 2022 ore 18
פריט 4:
Catananti Antonio Gesuele (Taurianova, RC 1970)
נמכר ב: €400
€1,000 - €1,500
עמלת בית המכירות: 20%
Giallo 2020
tecnica mista
firma: a tergo
misure: 88 x 76 x 21 cm
osservazioni: a tergo firmato, iscritto e datato Asta 021 del 28/05/2022 del 28/05/2022 18:00.
Via Vincenzo Mosca 31/33