מכירה פומבית 9 חלק ב'
Antiques & Objects of Art
9.11.18
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 540:
BUSTO FEMININO "MODESTIA"
נמכר ב: €425
הערכה:
€100
עמלת בית המכירות: 14%
לפרטים נוספים
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
BUSTO FEMININO "MODESTIA"
Escultura em alabastro, assinada. Europa, Séc. XX.
Pequenos restauros e pequenas falhas.
Dim: 33x32,5x15 cm.