מכירה פומבית 5 חלק א'
Antiques and Works of Art
30.5.19
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 335:
ESPELHO
נמכר ב: €600
הערכה:
€600
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
ESPELHO
Moldura em madeira e gesso relevado e dourado, encimado por florão. Sec.XIX. Falhas e alguns defeitos.
Dim: 139x181 cm.