מכירה פומבית 3 חלק א'
Casa d'aste Boetto
צור קשר עם בית המכירות
3.12.19
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Martedì 3 dicembre ore 15,00
פריט 10:
Angioletti, due sculture in legno finemente intagliato e laccato in policromia, Genova sec.XVIII
1,000
€1,000 - €1,100
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים