מכירה פומבית 3 חלק א'
Casa d'aste Boetto
3.12.19
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

Martedì 3 dicembre ore 15,00

פריט 11:

Scuola genovese sec.XVII "Maddalena" tempera su pergamena, cornice lastronata in ebano
cm. 11,5x8,5

נמכר ב: €800
€800 - €900
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

cm. 11,5x8,5