מכירה פומבית 79 חלק ב'
E-LIVE AUCTION 79 - ITALIAN AND WORLD MODERN COINS AND MEDALS
3.5.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Piazza Lovatelli, 1 00186 - Roma
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
May 3 from 2:00pm CET for lots 1135-2315
Absentee bids allowed through sunday may 3, 11am CET.
פריט 2300:
Medaglie Estere - FRANCIA (5) e altre 5 medaglie - Lotto di 10 medaglie - BB+÷FDC |
נמכר ב: €25
1
עמלת בית המכירות:
20%
לפרטים נוספים